НАШІ БРЕНДИ

Виробляється в:

LUXUS PROFESSIONAL

Історія починається в далекому 1927 році, коли з'явилася на світ компанія Yankee Polish. Довгий час підприємство займалося виробництвом засобів для професійного догляду за одягом. Але незабаром було прийнято рішення про вихід на масовий ринок, що відразу ж привело до успіху у домогосподарок, по достоїнству оценвшіх якість продукції.

Через 70 років фірма Oricont продовжила традиції Yankee Polish, випустивши на ринок марку під новим ім'ям. За довгі роки свого існування продукція LUXUS PROFESSIONAL зарекомендувала себе, як зразок німецької якості, і стала візитною карткою компанії Oricont.

Виробляється в:

BARBUDA

Марка, розроблена в Німеччині і що випускається за німецькими технологіями в Україні. Продукція з'явилася на прилавках магазинів всього кілька років тому, але вже зайняла міцні позиції на ринку завдяки використанню найвищих стандартів якості європейського рівня.

Виробляється в:

RELAX

Косметичні засоби по догляду за тілом, засновані на новітніх технологіях сучасної косметології. Високоефективна продукція містить в складі натуральні компоненти- масла і екстракти. Все це робить лінійку впізнаваною і стрімко набирає популярність.

Виробляється в:

HAUS FEE

Один з найбільш яскравих прикладів приватної марки, спочатку розроблена і вироблена в Німеччині. За бажанням клієнта вся серія засобів для прання була створена з нуля- від дизайну упаковок до унікальної рецептури. На сьогоднішній день лінійка, що випускається в Україні, складається з 15 найменувань, але в майбутньому стане значно ширше.

Виробляється в:

KRAFT ZWERG

У перекладі з німецького KRAFT ZWERG позначає «гном-силач». Таке ім'я було обрано невипадково, адже вся продукція марки була розроблена компанією Oricont спеціально, щоб допомагати домогосподаркам навіть в найскладніших справах - будь то прання або прибирання. Відмінна риса цієї торгової марки-висока ефективність при мінімальних зусиллях.

Виробляється в:

ТМ Yarelle

Косметика по догляду за тілом і волоссям. Натуральні компоненти в складі і ніжні аромати все це робить лінійку впізнаваною і стрімко
набирає популярність.